Informacija spaudoje:

MOKSLINIS STRAIPSNIS SPAUDOJE LT KALBA


Priešpienio papildai – pamirštas atradimas sveikatai stiprinti

IŠTRAUKA. Svarbiausia imuninės sistemos funkcija – saugoti mūsų organizmą nuo ligų, virusų ir bakterijų, neleidžiant pridaryti jam žalos. Šią natūralią mūsų kūno gynybos sistemą sudaro milijardai ląstelių, kurios visos kartu atlieka nuostabų gynybinį darbą. Jei imunitetas stiprus, džiaugiamės gera savijauta ir net nesusimąstome, kad kiekvieną dieną jį veikia daugybė veiksnių, galinčių pakenkti. Tai – stresas, aplinkos užterštumas, prasta mityba, alkoholis, cukrus.

Štai tuomet mums ir vėl prireikia priešpienyje esančio transfer factor.

Transfer factor – tai perdavimo faktorius. Dėl jo mūsų imuninė sistema gauna visą reikalingą informaciją apie į organizmą besikėsinančius virusus, bakterijas ir visus kitus žalą darančius įsibrovėlius. Be to, transfer faktorius padeda pajungti tas imuninės sistemos grandis, kurios tiesiog nedirba. Išmokydami mūsų imuninę sistemą atpažinti kenksmingus antigenus, transfer factor veikia kaip signalizacija, perspėjanti apie grėsmes. Todėl su jomis kovoti tampa kur kas lengviau.

Transfer faktorius atrandamas iš naujo.  Iš tiesų transfer factor – pamirštas atradimas, šiandien prisimenamas iš naujo. Sveikatos specialistai teigia, kad transfer factor net turėtų būti vadinamas ne papildu, o rimtu vaistiniu preparatu – dėl itin plataus  transfer factor veikimo, jam nėra lygių medžiagų.  Įsivaizduokite, mūsų organizmo ląstelių gyvavimo ciklas trunka keletą mėnesių. Praėjus šiam periodui, joms būtina atsinaujinti, todėl senąsias ląsteles pakeičia naujos. Mokslininkai pastebi, kad per visą gyvenimą mūsų organizmas vidutiniškai perdirba apie 12 tonų ląstelių ir 30 tonų mikrobų. Ląstelių atsinaujinimo procesas paliečia visus svarbiausius organus, tokius kaip plaučiai ar kepenys. O pagrindinį vaidmenį šiame atsinaujinimo procese vaidina būtent transfer faktorius.

Medžiaga, neturinti jokio pašalinio poveikio
Transfer faktorius ne tik stiprina ir palaiko imunitetą. Jis sustiprina ir baltųjų kraujo kūnelių aktyvumą, atpažįsta, įsimena įvairius virusus ir moko imunines ląsteles, kaip su jais kovoti ir greitai sunaikinti. Taip pat jis yra puiki įvairių infekcinių, odos, širdies kraujagyslių, autoimuninių, endokrininių, nervų ir kitų ligų malšinimo priemonė.

Sveikatos specialistai pastebi, kad vartojant antibiotikus, transfer faktorius padidina gydymo efektyvumą ir net mažina pašalinį antibiotikų poveikį organizmui. Tačiau svarbiausia tai, kad pats transfer faktorius veikia natūraliai ir neturi jokių šalutinių poveikių.

Problema ta, kad ilgą laiką transfer faktorių gamyba buvo labai brangi ir tik visai neseniai mokslininkams pavyko sukurti masinės jų gamybos technologiją. Dabar  transfer factor gaunamas iš karvės priešpienio, kuris pereina per molekulinį ultrafiltravimo procesą. Proceso metu pašalinamos didelės molekulinės masės medžiagos, tokios kaip augimo hormonai, baltymų alergenai, laktozė, steroidai bei antibiotikai.

Transfer factor tiesiog radikaliai skiriasi nuo kitų produktų, skirtų stiprinti imuninę sistemą: didžiausias skirtumas tas, kad jis ne tik maitina imunitetą, bet ir jį lavina. Svarbiausia, kad transfer factor nėra medikamentai, bet veikia visą organizmą. Dėl mažo molekulinio svorio, jie be jokių sunkumų patenka į kraujotaką ir visus žmogaus organus. Galiausiai – kol kas tai ne tik efektyviausias, bet ir pats saugiausias būdas stiprinti imuninę sistemą.

Kaip „4Life“ produktais galiu pasidalyti su kitais žmonėmis?

„4Life“ siūlo ne tik išskirtinius produktus, bet ir įspūdingas verslo galimybes. Jei pageidaujate sužinoti daugiau, spustelėkite mygtuką žemiau.

įsigykite savo id numerį užsakymams


 Kas yra perdavimo faktoriai ( transfer factor )?

Vos gimę gavote imuninę informaciją, kurią per savo gyvenimą sukaupė jūsų mama. Ši informacija perduodama pirmuoju motinos pienu, kuris dar vadinamas priešpieniu. Jūsų dar nepatyrusiai ir nesubrendusiai imuninei sistemai ši informacija padeda prisitaikyti prie pasaulio. Kitaip nei maisto papildai, kuriuos esate įpratę matyti sveiko maisto parduotuvėse, perdavimo faktoriai nėra vitaminai, mineralai ar augalinės medžiagos (junginiai, kurie organizmui suteikia mitybinių medžiagų). Perdavimo faktoriai – tai molekulės priešpienyje.

Kada perdavimo faktoriai atrasti?

1949 m. Niujorko universiteto (JAV) imunologas dr. H. Sherwood Lawrence nustatė, kad imuninės sistemos reagavimo galimybes iš donoro kitam žmogui galima perduoti naudojant baltųjų kraujo kūnelių ekstraktą. Vėliau dr. Lawrence sukūrė ir patį terminą „transfer factor“ (perdavimo faktorius).

1998 m. kompanijos „4Life“ įkūrėjai David ir Bianca Lisonbee įsigijo šio patento licenciją, kad galėtų perdavimo faktorius išgauti iš karvių krekenų. Produktas „4Life Transfer Factor Classic“ atvėrė duris į naujus mokslinius tyrimus ir naujus produktus su sudedamosiomis dalimis, prisidedančiomis prie normalaus imuninės sistemos funkcionavimo. Prie sveikos gyvensenos „4Life“ intensyviai prisideda ir toliau, taip siekdama užtikrinti vis geresnį šiuolaikiško žmogaus imuninės sistemos papildymą.

Kaip „4Life“ produktai palaiko imuninę sistemą?

Imuninė sistema – tai platus ląstelių, audinių ir organų, koordinuojančių jūsų organizmo gynybą nuo bet kokių pavojų sveikatai, tinklas. Dėl šios sistemos galimybių atpažinti, reaguoti ir prisiminti, ji gali mūsų kūnus apsaugoti nuo įvairių tipų pavojų. „4Life Transfer Factor“ produktuose yra svarbios maisto medžiagos (folio rūgštis, selenas, varis, cinkas ir vitaminai A, B6, B12, C bei D), padedančios palaikyti jūsų imuninės sistemos sveikatą.

Kodėl „4Life“ – tai imuninės sistemos kompanija?

„4Life Transfer Factor“ produktuose yra svarbios maisto medžiagos, tokios kaip vitaminai ir mineralai, padedančios palaikyti optimalią jūsų imuninės sistemos būklę. Kompanija „4Life“, kuri perdavimo faktorių (randamų krekenose ir kiaušinių tryniuose) mokslinius tyrimus vykdo ir jais pagrįstus produktus nuolat tobulina jau daugiau nei 24 metus, yra sukūrusi produktų seriją „Targeted Transfer Factor“, atitinkančią konkrečius įvairių organizmo sistemų, tokių kaip smegenys, širdis ir ne tik, poreikius. Įvairūs „4Life“ siūlomi produktai taip pat padeda palaikyti apskritai gerą savijautą ir sveikatą, kontroliuoti svorį bei prižiūrėti odą.

Iš kur „4Life Transfer Factor“ yra gaunamas?

„4Life Transfer Factor“ – tai firminis ultrafiltruotų „4Life Transfer Factor“ baltymų bei kitų peptidų, išgautų iš karvių krekenų ir kiaušinių trynių, koncentratas. Jis gaunamas taikant filtravimo procesą be pašalinių cheminių medžiagų. „4Life TransfeFactor“ produktai yra patentuoti ir sertifikuoti, gaminami naudojant kruopščių mokslinių tyrimų rezultatus. Mūsų mokslinių tyrimų bei technologinės plėtros komanda visokeriopai siekia kurti produktus, kurie puikiai prisidėtų prie jūsų geros savijautos ir atitiktų griežčiausius kokybės bei analizės standartus.


Ar kompanija „4Life“ savo „4Life Transfer Factor“ produktus yra užpatentavusi?

Taip. Perdavimo faktorių išgavimo iš vištų kiaušinių trynių procesą saugo JAV patentas Nr. 6 468 534. Išskirtinė perdavimo faktorių iš karvių krekenų ir vištų kiaušinių trynių kombinavimo technika yra apsaugota JAV patentu Nr. 6 866 868.