Mokslas

Nuo 1998 m. „4Life Research™“ jums teikia itin kokybiškus produktus, padedančius palaikyti gerą imuninės sistemos būklę ir puikią savijautą. Nesiliaujanti pažanga ir moksliniai atradimai – tai nuolatiniai mūsų tikslai. Siekiame, kad mūsų produktai padėtų mėgautis sveika gyvensena.

„4Life Transfer Factor“ mokslas

„4Life Transfer Factor“ mokslas apima tyrimus, technologiją ir naujoves, susijusias su produktais, į kuriuos įeina „4Life Transfer Factor“, augalų ekstraktai, vitaminai (A, B6, B12, C ir D) bei mineralai (selenas, varis ir cinkas), prisidedantys prie normalaus imuninės sistemos funkcionavimo, kad ši galėtų atpažinti galimas grėsmes, į jas reaguoti ir tai įsiminti ateičiai. „4Life Transfer Factor“ produktai yra patentuoti ir sertifikuoti, gaminami naudojant kruopščių mokslinių tyrimų rezultatus. Junginys „4Life Transfer Factor“ gaunamas taikant tris unikalius metodus, kuriais užtikrinamas platus žmogaus imuninės sistemos palaikymas:

Straipsniai

SKAITYTI PILNĄ STRAIPSNĮ 

http://www.lsu.lt/sites/default/files/dokuumentai/reabilitacija_kaunas_2016_2_03_17_2.pdf

4Life Research Transfer Factor

Pasaulyje buvo publikuota daugiau nei 3500 mokslinių darbų apie TRANSFER FAKTORIŲ, o taip pat pravesta 11 tarptautinių simpoziumų. Metodas buvo išrastas, bet preparatas nebuvo prieinamas.

1989 m. JAV buvo užpatentuota technologija,  išgaunanti visiškai švarius TRANSFER FAKTORIUS iš priešpienio bei kiaušinio trynio. Metodo esmė -  ultramolekulinė filtraciją - itin mažos TRANSFER FAKTORIAUS molekulės atskiriamos nuo stambių baltyminių molekulių, iššaukiančių alergiją. 1991 m Transfer Factor buvo pripažintas saugiu.

TRANSFER FAKTORIAUS koncentracija tokiu būdu išgautame ekstrakte yra 50 kartų didesnė nei sausame priešpienyje.

Keletą metų patentas buvo neišnaudojamas, kol apie jį nesužinojo biotechnologijų specialistas Deividas Lisonbi, kuris iškart įvertino šio atradimo svarbą. Tai, ką galėjo sau leisti tik vienetai, galima buvo padaryti prieinama milijonams žmonių. Jis įkūrė kompaniją ,,4Life Research“ ( tyrimai dėl gyvenimo), kurios lozungu tapo: Pristatykim TRANSFER FAKTORIŲ Pasauliui!

4Life Research kompanija vienintelė pasaulyte turi patentus, išgauti grynus Transfer Factorius.

  • I.N. Blokhina apdovanojimas. 2006 m., "4Life" steigėjas David Lisonbee gavo tarptautinį I.N. Blokhina apdovanojimą už “puikų darbą imunologijos mokslų srityje.”
  • Jau 12 metųTransfer Factor "4Life" yra įtraukta į Physicians’ Desk Reference (PDR) - tai vaistų ir maisto papildų referencinis gidas, kuris platinamas daugiau nei 500 000 gydytojų visose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Spaudoje apie transfer factor

Lietuvoje spaudoje paskelbta informacija apie imuninės sistemos molekulę Transfer Factor ir imuninės sistemos mechanizmus. Transfer Factor – efektyvi pagalba imunitetui. SKAITYTI STRAIPSNĮ