Kas yra TRANSFERFAKTORIAI? Transferfaktoriai - tai mažos molekulės, randamos visų žinduolių ir paukščių organizme. Jos perduoda svarbią imuninę informaciją ląstelėms. Jos gali perduoti imuninę informaciją tarp rūšių - iš gyvūno žmogui, ar iš vieno gyvūno kitam.

Kaip veikia TRANSFERFAKTORIAI? Jie informuoja Jūsų imuninę sistemą apie esamą ar galimą pavojų bei parengia ją atsakui. Nors pagrindinė šių mažų molekulių funkcija yra pagreitinti pavojingo veiksnio atpažinimą, taip sutrumpinant ligos trukmę, jos taip pat palaiko imuninės sistemos galimybę prisiminti buvusius pavojus ir įgalina organizmą greičiau atsakyti į panašias grėsmes sveikatai.

Be to, transferfaktoriai subalansuoja imuninę sistemą, slopindami pernelyg didelį jos aktyvumą, pvz. imuninių ar alerginių ligų atveju.

Kaip jie buvo atrasti? 1949 m. amerikietis dr. H. Sherwood Lawrence nustatė, jog imuninis atsakas gali būti perduotas iš donoro recipientui su baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) ekstraktu. Perpylęs nuo tuberkuliozės pasveikusio žmogaus leukocitų ekstraktą sunkiam ligoniui, kuris staiga taip pat ėmė sveikti, jis padarė išvadą, kad šiame ekstrakte yra faktorius, galintis kompensuoti donoro imuninę informaciją recipientui, ir pavadino šią medžiagą transferfaktoriumi.

Kodėl TRANSFERFAKTORIAI išskirti iš kiaušinių ir priešpienio? Buvo pastebėta, jog veršeliai, negavę krekenų, greičiau žūva, dažniausiai dėl infekcinių susirgimų. Mokslininkai iškėlė hipotezę, jog karvė perduoda imuninę informaciją veršeliui po gimimo ir kad vienintelis šios informacijos perdavimo kelias yra krekenos. Tuomet  buvo iškelta hipotezė, jog paukščiai taip pat perduoda imuninę informaciją savo jaunikliams.

Kokie pranašumai naudojant vištos kiaušinius ar krekenas kaip transferfaktorių šaltinį? Tiek vištos, tiek karvės yra veikiamos daugybės nepalankių aplinkos veiksnių, tarp jų - bakterijų, virusų, kitų mikroorganizmų, su kuriais imuninė sistema turi nuolat kovoti ir juos atsiminti tam, kad organizmas išliktų sveikas. Kadangi ši imuninė informacija gali būti saugiai perduota tiek žmogaus žmogui, tiek ir gyvūno ar paukščio žmogui, abu šie šaltiniai suteikia puikią imuninę apsaugą. Abu kartu jie užtikrina dar platesnį galimos imuninės apsaugos spektrą.

"4Life Research" kompanijos maisto papildai su transfaktorių ekstraktais iš karvės krekenų (priešpienio) ir kiaušinių trynių suteikia plataus spektro imuninę apsaugą.

Naudodama patentuotus ir patentu apsaugotus procesus, kompanija atrado greitą ir efektyvų transferfaktorių išgavimo būdą, padedantį sukoncentruotų jų jėgą unikaliuose ir novatoriškuose papilduose, padedančiuose sustiprinti imuninę sistemą.

TRANSFER FACTOR E-XF™ 4 Life Transfer-Factor Advanced Formula papildai yra gaminami iš kompanijos patentuoto ir moksliškai įrodyto Transfer Factor E-XF derinio. Sukurtas naudojant patentu apsaugotą technologiją, šis derinys efektyviai sujungia dviejų šaltinių - karvės krekenų ir vištų kiaušinių - imuninę informaciją, kad užtikrintų kuo platesnį gaunamos imuninės informacijos spektrą.

4LIFE TARGETED TRANSFER FACTOR® Kompanijos tikslinių maisto papildų linija - tai dalis visiškai naujos gynybinės sistemos. Kompanijos moksliškai ištirti ir ištobulinti transferfaktoriai, iškirti iš vištų, išaugintų specialiuose paukštynuose, kiaušinių trynių, turi jėgą palaikyti specifines organizmo sistemas.

Kompanija "4Life Researc" turi išskirtinį patentą šiems tranferfaktorių ekstrakcijos procesams.

Ar yra skirtumas tarp išdžiovinto kiaušinio trynio ar krekenų bei kompanijos   produktų su TRANSFERFAKTORIAIS? Taip. Skirtingai nuo džiovinto kiaušinio trynio ar karvės krekenų, 4 Life Transfer FactorE-XF sudėtyje yra koncentruoti transferfaktoriai. Patentuotų procesų dėka jie atskiriami nuo kitų komponentų, esančių kiaušinių tryniuose ir karvių krekenose. Taip išgaunamas platesnis imunitetą stiprinančių transferfaktorių spektras.

Džiovintuose kiaušiniuose ar karvių priešpienyje yra tik labai mažas kiekis transferaktorių, palyginti su kitais komponentais (iš vieno kibiro priešpienio gauna 0,5 kg transfer factorių. Be to, Transfer Factor E-XF gamybos procese transferfaktoriai yra stabilizuojami tam, kad būtų apsaugotas jų efektyvumas.

Ar TRANSFERFAKTORIAI yra saugūs? Tai yra natūralios molekulės, kurios papildų pavidalu saugiai naudojamos daug metų. Transferfaktorių vartojimo istorijoje nebuvo pastebėta jokių rimtesnių šalutinių reakcijų, netgi kai jie buvo skiriami didesnėmis dozėmis nei rekomenduojama ar įprastinėmis dozėmis ilgą laiką.

Ar yra mokslinių įrodymų, jog transferaktoriai yra efektyvūs? Taip. Per 60 metų nuo dr. Lawrence'o pionieriško transfer molekulių atradimo, apie 40 mln. USD dolerių buvo išleista moksliniams tyrimams ir šimtuose mokslinių publikacijų įrodytas jų efektyvumas.

Nepriklausomos mokslinės studijos taip pat įrodė, jog 4 Life tranferfaktoriai gali padidinti imuninės sistemos efektyvumą. Studijos, atliktos Rusijos Medicinos mokslų akademijoje, parodė, jog formulė Tri-Faktor padidina imuninį aktyvumą 283 proc., o  formulė Transfer Factor Plus Tri Factor - net 437 proc.!

Papildomos klinikinės studijos  ir informacija yra pateikta 2003 bei 2004 m. JAV gydytojų nereceptinų vaistų ir maisto papildų nuorodų registre (Physicians Desk Reference for Non Prescription Drugs and Dietary Supplements).

Kam naudinga vartoti 4 Life produktus imunitetui? Kiekvienam, kam reikia sustiprinti imuninę sistemą ar slopinti per didelį imuninės sistemos aktyvumą bei visiems, kas nori kasdien palaikyti gerą sveikatą.

Kaip transferfaktoriai pasisavinami iš virškinamojo trakto? Skirtingai nuo antikūnių ir baltymų, randamų kiaušinių tryniuose ir krekenose, transferfaktoriai išlieka virškinimo procese ir lengvai pasisavinami iš virškinamojo trakto. Skrandžio sultys ir fermentai jų nesuskaido ir nesumažina jų efektyvumo.

Ar gali alergiški žmonės vartoti šiuos produktus? Taip. Transferfaktoriai patys savaime yra nealergizuojantys. Kompanijos sukurto jų gavybos proceso dėka visi stambūs baltymai, esantys kiaušiniuose ar priešpienyje ir galintys sukelti alergiją žmogui, yra pašalinami.

Ar saugu kūdikiams ir vaikams skirti produktus su transferfaktoriais? Taip. Transferfaktoriai buvo sukurti pačios gamtos naujagimiams kaip pirmasis maistas. Produktai, kurių sudėtyje yra tik transferfaktorių, yra saugūs kūdikiams ir vaikams. Kompanija siūlo Transfer Factor Kids skirtą tik vaikams, kuris sujungia transfer faktorių ir 22 būtinų vitaminų bei mineralų jėgą skaniose kramtomose tabletėse. Jos teikia imuninį ir mitybinį palaikymą, pritaikytą augančio vaiko poreikiams.

Kodėl reikia vartoti TRANSFERFAKTORIUS, jei buvau maitinamas krūtimi vaikystėje? Transferfakctorai, gauti kūdikystėje, padėjo išlavinti ir sustiprinti Jūsų nesubrendusią imuninę sistemą. Bet imuninės ląstelės nuolatos žūva ir yra pakeičiamos naujomis, taigi imuniteto apsauga yra neilgalaikė.

Kadangi šiandien mes esame kaip niekad veikiami daug naujų imuninę sistemą žalojančių veiksnių, kasdieninis transferfaktorių  vartojimas padeda sustiprinti Jūsų imuninę sistemą, kuri yra ypatingai svarbi Jūsų sveikatai.

Kaip dažnai reikia naudoti 4Life produktus? Mūsų organizme imuninės sistemos ląstelės nuolat atsinaujina, joms reikia instrukcijos. Norint patenkinti šį poreikį  transferfaktoriai turėtų būti naudojami kasdien. Tuomet ląstelės pajėgs atpažinti naujus pavojus sveikatai ir ir skubiai atsakyti į juos.

4Life Transfer-Factor Plus ir 4Life Transfer Factor Tri-Faktor gali būti saugiai naudojami kartu su kitais tiksliniais produktais tam, kad būtų optimizuotas bendras imunitetas, o taip pat ir specifinės organizmo sistemos.


Ar 4Life produktai notifikuoti Lietuvoje? TAIP, GALITE PASIŽIŪRĖTI ČIA