„4Life“ produktus kuriame remdamiesi moksliniais tyrimais bei nuolatiniu aukščiausios kokybės bei veiksmingumo siekiu. Sertifikuota „4Life Transfer Factor“ garantija užtikrina kiekvieno vartojamo „4Life Transfer Factor“ gaminio tapatumą, grynumą, stiprumą ir sudėtį.

Mūsų etatinėje mokslinių tyrimų bei technologinės plėtros komandoje dirba profesionalūs gydytojai ir mokslininkai, kurių užduotis – visada išlaikyti „4Life“ mokslo pažangos avangarde. Be to, mūsų Sveikatos mokslų patarėjų taryba (SMPT) padeda vystyti naujus produktus ir tęsti tyrimus, sudarančius „4Life Transfer Factor“ mokslinį pagrindą.

Kokybė ir laboratorijos

Prieš perduodami platinti „4Life“ produktai yra nuodugniai ištiriami: su jais atliekami  šimtai bandymų. Testavimas garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę per visą jų gyvavimo ciklą. Į pažangiausią laboratorijų įrangą „4Life“ investuoja milijonus dolerių. Šiai kompanijai priklauso viena iš moderniausių analizės laboratorijų per visą tiesioginės rinkodaros industriją. Šioje laboratorijoje atliekami ir žaliavų, ir gatavų produktų bandymai. „4Life“ gamybos objektuose sumontuota pažangiausia pakavimo, kapsuliavimo ir maišymo įranga. Šiems objektams suteikti organizacijos „National Sanitation Foundation (NSF®) International“ GGP sertifikatai. Šie „NSF International“ GGP sertifikatai patvirtina, kad „4Life“ naudoja tinkamus metodus, įrangą ir kontrolės mechanizmus, būtinus norint išgauti aukščiausią maisto papildų kokybę.


Sertifikuotų „4Life Transfer Factor“ garantija

Kompanija „4Life“ yra įsipareigojusi laikytis griežčiausių produkcijos kokybės standartų. Sertifikuojame visus „4Life Transfer Factor“ produktus ir visada siekiame produktus kurti taip, kad jie būtų aukščiausios įmanomos kokybės ir veiksmingumo. Įsipareigojame laikytis visų mūsų parduodamų produktų atitinkamų projektavimo ir gamybos standartų. Kai įsigyjate „4Life Transfer Factor“ produktų, galite būti tikri – gaunate tai, kas geriausia. Iš tiesų tai garantuojame!

Gamyba

„4Life“ turi nuosavą gamyklą ir nuodugniai prižiūri visus gamybos proceso etapus. Į tai įeina, pavyzdžiui, partijų ruošimas, maišymas, produktų apvilkimas ir pakavimas.