1998-aisiais mūsų įkūrėjai David ir Bianca Lisonbee leidosi į „4Life Transfer Factor“ produktų naudos atskleidimo pasauliui kelionę. Kitaip nei maisto papildai, kuriuos esate įpratę matyti sveiko maisto parduotuvėse, „4Life Transfer Factor“ produktai yra specialiai sukurti taip, kad palaikytų imuninę sistemą. Dėl to juose yra vitaminų (A, B6, B12, C, D), mineralų (seleno, vario ir cinko) bei augalinių medžiagų ir junginio „4Life Transfer Factor“ derinys. Kad ir koks būtų jūsų gyvenimo būdas ar bendroji savijauta, mokslu pagrįsti „4Life“ produktų privalumai jums visada gali būti naudingi.

4LIFE ĮMONĖS ISTORIJA                               

4Life Research yra pripažinta kaip pasaulinė Transfer Factor imuninės paramos tyrimų ir gamybos lyderė.

1996 m. David Lisonbee paliko mitybos kompaniją, kurią įkūrė 1985 m. Jis prisipažino: "Nors ir neįtikėtinai sėkmingas, mes nepasiekėme pakankamai žmonių. Turi būti geresnis būdas!"

Atlikęs tyrimus jis išsiaiškino, kad imuninė sistema yra geros sveikatos centras arba centras. Imuninė sistema yra kūno būdas išjungti arba nužudyti galimas grėsmes, kurios kitu atveju mus sunaikintų. Mūsų aplinkoje yra milijardai šių galimų grėsmių, su kuriomis mes visi nuolat susiduriame. Sveika imuninė sistema reiškia sveiką kūną ir laimingą gyvenimą. Davidas atrado mikroproteinų, vadinamų perdavimo faktoriais, galią ir teigiamą jų poveikį imuninei sistemai. Su daugiau nei 50 metų tyrimų ir daugiau nei 3000 tyrimų ir straipsnių perdavimo faktoriai yra išskirtiniai baltymai, kurie tiesiogine prasme perduoda imunines žinias iš donoro recipientui. Davidas taip pat atrado, kad yra patentuotas perdavimo faktorių išgavimo iš galvijų (karvių) priešpienio procesas. Jis užsitikrino išskirtinę patento licenciją. Šių nuostabių molekulių stiprumas įtikino Davidą integruoti perdavimo veiksnius į tinklinės rinkodaros pramonę, kurią jis taip gerai žinojo. Tada buvo sukurti produktai Transfer Factor™ ir Transfer Factor Plus™.

1998 m. sausio mėn. kartu su žmona Bianca jis įkūrė „4Life™ Research“, kurio pagrindinis produktas buvo Transfer Factor. Šiandien 4Life Research ir toliau tvirtai tiki Transfer ateitimi ir jos poveikiu žmonių sveikatai visame pasaulyje. 

Vos per penkiolika metų „4Life Research“ turi biurus 22 šalyse ir vykdo verslą daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. „4Life Research“ įkūrė didelę tarptautinę veiklą, turėdamas rinkas JAV, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Kanadoje, Kolumbijoje, JK, Rusijoje, Korėjoje, Europoje, Meksikoje, Singapūre, Malaizijoje, Taivane, Filipinuose, Tailande, Indijoje ir Ispanijoje. 2000 m. rugpjūčio mėn. 4Life Research suvienijo jėgas su viena iš pramonės lyderių mitybos ir tiesioginio pardavimo srityje ShapeRite® . 

Nuo 2001 m. „4Life“ produktai buvo rodomi kiekviename Nereceptinių vaistų ir maisto papildų gydytojo rašto nuorodos (PDR) leidinyje. 2002 m. „4Life Transfer Factor®“ buvo pristatytas viešai per televiziją „American Medical Review“ (AMR). 2003 m. Inc. 500 Magazine pavadino 4Life 15-a greičiausiai augančia privačia bendrove Jungtinėse Valstijose.

Iki šiol „4Life“ „patentų filosofija“ apima du išduotus patentus ir daugiau nei 20 laukiamų patentų; dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje pripažįsta, kad 4Life Transfer Factor yra geriausias imuniteto palaikymo produktas.

2006 m. Davidas Lisonbee gavo prestižinį IN Blokhina apdovanojimą už „biotechnologijų meistriškumą“. Žurnalas „TotalHealth“ priskyrė „Lisonbee“ ir „4Life®“ „imuninių tyrimų priešakyje daugiau nei 12 metų“.

Šis dinamiškas susijungimas ne tik suteikė neprilygstamų galimybių platintojų bazei, bet ir paspartino jau ir taip neįtikėtiną 4Life augimą bei sinergiškai sustiprino jų pozicijas – pozicijas dabar palaiko daugiau nei dešimtmetį sėkminga, didžiulė aukštos kokybės produktų linija ir valdymo komanda, turinti daugiau daugiau nei šimto metų patirtį tinklinės rinkodaros ir maisto papildų pramonėje.

4 GYVENIMO ĮSIPAREIGOJIMAI KOKYBEI

Kokybė. Ką tai reiškia tau? 4Life™ tai reiškia geriausių sveikatos ir sveikatingumo produktų, prieinamų šiandien, teikimą pasaulyje. Produktai pagaminti iš geriausių, moksliškai ištirtų ingredientų ir įrodytas jų veiksmingumas. Jums tai reiškia, kad gausite reikiamą sveikatos palaikymą iš papildų, kurių nuoseklumą ir garantuotą stiprumą galite pasikliauti kiekvieną kartą juos vartojant. 4Life sukūrė neprilygstamą kokybės užtikrinimo procesą, kuriam būdingas griežtas dėmesys detalėms. Mūsų atsidavimas kokybei prasideda nuo pat pirmųjų etapų ir tęsiasi per visą produkto kūrimo procesą. Nuo sudedamųjų dalių auginimo ar gamybos iki pakavimo, ženklinimo, laikymo ir platinimo – nuolat siekiama ir pasiekiami aukščiausi kompetencijos standartai. Su visais produktais, kuriuos siūlo 4Life, galite būti tikri, kad naudojami ir moksliškai sumaišyti tik geriausi, garantuoto stiprumo ingredientai. Kiekvienoje linijoje taip pat naudojami patentuoti ingredientai ir patentuoti ekstraktų mišiniai, kurie suteikia mūsų gaminiams sinergijos ir unikalumo. 4Life toliau užtikrina kokybę, visada stengdamasi išlikti pažangiausiuose tyrimų ir plėtros srityje. Tai pasiekiama pasitelkus Medicinos patariamąją tarybą, kurią sudaro kai kurių pirmaujančių šalies gydytojų, imuniteto ekspertų, mitybos specialistų ir receptūrų kūrėjų grupė, kurie visi 4Life produktus naudoja asmeniniame gyvenime ir praktikoje kiekvieną dieną. Šie praktikuojantys specialistai stengiasi toliau dėti pastangas mokslinių tyrimų ir produktų kūrimo srityse ir nuolat teikia naujos informacijos bei informuotumo apie esamas sveikatos problemas. Kiek esame įsitikinę savo gebėjimu pateikti savo platintojams ir klientams kokybiškus produktus? Pakanka, kad kiekvienas mūsų produktas būtų grąžintas su 100 procentų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Šie pagrindiniai elementai apibūdina, kodėl 4Life ir toliau pirmauja pramonėje pagal produktų kokybę ir vartotojų pasitikėjimą. Atsižvelgdama į jūsų sveikatą ir laimę, „4Life“ žada, kad priimdami visus mūsų įmonės sprendimus pirmiausia atsižvelgsime į aukščiausios kokybės produktų kokybę ir mūsų įsipareigojimą siekti visiškos ir optimalios sveikatos. Mes visiškai tikime, kad nuosekliai skirdama dėmesį šiems patikimiems principams, 4Life turi ir toliau siūlys geriausias galimybes ir produktus žmonėms visame pasaulyje.