Kaip užsakyti į Vokietiją 

Eiga būtų tokia:

1. Registruokitės https://pirkeu.lt/ , patvirtinkite savo tapatybę sumokėdami 1eu per el. bankininkystę (https://pirkeu.lt/ puslapyje) ir GAUSITE https://pirkeu.lt/ ASMENINĮ KODĄ.

2. Užsakymas galimas tik per savo 4Life MYSHOP nuoroda. Kas yra Myshop nuoroda? Tai gamintojo puslapis + Jūsų asmeninis ID numeris, pvz. www.4life.com/1234567 (vietoje pateiktų skaičių įrašykite savo ID numerį)

3. Renkatės Vokietijąhttps://germany.4life.com/ su savo  Myshop nuoroda

4. SVARBU - EINAME TIESIAI Į PARDUOTUVĘ "JETZT BESTELLEN" ir susidedame produkciją į krepšelį, 
TOLIAU ADRESĄ UŽPILDOME PAGAL PIRK.EU INSTRUKCIJOJE PATEIKTĄ PAVYZDĮ. BŪTINA NURODYTI SAVO KODĄ, VARDĄ, PAVARDĘ.


5. Apmokame užsakymą su kortele Visa arba MasterCard, tinkančiomis mokėti internetu.

6. Gausime laiškus iš Pirk.eu, kad siuntinys keliauja į LT.

7. Pabaigai - užeiname į https://pirkeu.lt/ / ir nurodome, kaip atsiimsime siuntinį (arba iš https://pirkeu.lt/  punktų Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje arba į savo namus už nedidelį papildomą mokestį). 

SVARBU - VISI LP TAŠKAI, KURIE SUSIKAUPĖ UŽSAKYMO METU - "ĮKRIS" Į JŪSŲ ASMENINĮ ID NUMERĮ IR JŪS GAUSITE KAIP ĮPRASTAI SAVO BONUSUS, KURIUOS GALĖSITE IŠNAUDOTI UŽSAKANT TIK PER LIETUVĄ. SĖKMĖS!


Kaip užsakyti į Ameriką

Eiga būtų tokia:

1. Registruojamės https://www.shipzee.com/ ir prašome gauti PAŠTO DĖŽUTĖS ADRESĄ.

2. Užsakymas galimas tik per savo REFERALINĘ NUORODĄ. Kas yra referalinė nuoroda? Tai gamintojo puslapis + Jūsų asmeninis ID numeris, pvz. www.4life.com/1234567 (čia įrašykite savo ID numerį).

3. Rinkitėss Ameriką - https://www.4life.com/ SU SAVO REFERALINE NUORODA. 

4. SVARBU - EINAME TIESIAI Į PARDUOTUVĘ "SHOP" ir susidedame produkciją į krepšelį, UŽPILDOME SAVO PAŠTO DĖŽUTĖS ADRESĄ, KURĮ GAUNAME PER  https://www.shipzee.com/ 

5. Toliau apmokame užsakymą.

6. Gausime laiškus iš https://www.shipzee.com/. Pirmas laiškas - užpildyti formą - kaip norime suformuoti savo siuntinį. Galima rinktis kaip DOVANĄ ir, jei jūsų užsakymo vertė bus nurodyta ne daugiau 50$, tuomet nereikės mokėti muito mokesčių. Pasirenkame lėktuvu pristatymo būdą. Rekomenduoju užsakyti nedideliais kiekiais. Po to gausite kitą laišką, kad turite apmokėti už transportavimą https://www.shipzee.com/, tuomet Jūsų siuntinys keliaus į LT.

7. Siuntinį pristato tiesiai į namus. 


SVARBU - VISI LP TAŠKAI, KURIE SUSIKAUPĖ UŽSAKYMO METU - "ĮKRIS" Į JŪSŲ ASMENINĮ ID NUMERĮ IR JŪS GAUSITE KAIP ĮPRASTAI SAVO BONUSUS, KURIUOS GALĖSITE IŠNAUDOTI UŽSAKANT TIK PER LIETUVĄ. SĖKMĖS!

Krepšelis