KAIP TEISINGAI SUTVARKYTI 4LIFE DOKUMENTUS ?

Tarptautinė 4Life kompanija išmoka papildomas nuolaidas nuo antrojo užsakymo tik patvirtinus savo tapatybę pilnamečiams asmenims. Jei pageidaujate pasinaudoti visomis 4Life privilegijomis, prašome atlikti sekančius žingsnius ir įsigyti 4Life produkcija su didesnėmis nuolaidomis. 

  1. Jei gyvenate Lietuvoje, jungkitės su savo 4Life ID numeriu ir slaptažodžiu čia:  www.lithuania.4life.com/ (jei gyvenate kitur, pasirinkite savo šalį).
  2. Toliau rinkitės PASKYROS TVARKYMAS – ASMENINĖ INFO – APPLICATION FORM – PRINT (žiūr. paveikslėlius žemiau).
  3. Išleiskite spausdintuvu savo 4Life anketą ir pasirašykite antroje pastraipoje viršutinėje eilutėje (žiūr. paveikslėlį žemiau) ir parašome datą.
  4. Nuskenuokite arba nufotografuokite KOKYBIŠKAI savo dokumentą, įrodantį Jūsų pilnametystę. Gali būti pasas (viena pusė), kortelė, teisės (abi pusės).
  5. Visus failus prisekite laiške adresu lithuania@4life.com (jei registravote ID numerį Lietuvoje) ir kitu adresu jei gyvenate kitur europa@4life.com

Prisegtus dokumentus išsiųskite tokiu tekstu: 

Hello, please confirm my documents, JŪSŲ VARDAS PAVARDĖ, Thank you.

*** Dėmesio Išsiųsti dokumentus reikia per 3 mėn nuo ID gavimo dienos. Nuo antrojo užsakymo 4life jums suteiks 25% nuolaidas už užsakymą, viršijantį 100LP (LP taškai nurodyti prie kiekvieno produkto). Galite paklausti tel. 864744460.

INSTRUKCIJA

1. Savo 4Life anketą gaunate iš karto po ID gavimo. Ją reikia nuskenuoti ar nufotografuoti ir pasirašyti pagal pateiktą pavyzdį paskutinėje pastraipoje (viršutinėje eilutėje) 
Jei neturite savo 4Life anketos - užeinate su savo ID į 4Life paskyrą https://www.4life.com/ ir randate ID anketą "Application Form".

Pasirašote pagal pateiktą pavyzdį:Prašau 4Life ID anketą nusiusti į lithuania@4life.com  kartu su asmens dokumento kopija, įrodant   įrodant savo pilnametystę (pasą arba kortelę / teises iš abiejų pusių).


Galite parašyti tokį tekstą:

Hello,

Confirm my documents __Jūsų vardas pavardė__, ID ________ 

Thank you.

Jūsų siunčiama dokumentinė nuotrauka

 turi atrodyti KOKYBIŠKAI Krepšelis