* Transfer factor imunitetui
* Asmeninės konsultacijos
* Organizmo testavimas         
Pasiteirauti 864744460  

Transfer factor yra imuniteto atminties molekulės.  Transfer factor lavina ir atstato mūsų imuninę sistemą! Imunitetas – tai žmogaus apsauginė funkcija, kuri kovoja su visais mūsų organizmą supančiais pavojais: infekcijomis, stresu, laisvaisiais radikailais, apsinuodijimu, nudegimais, nuovargio toksinais, parazitais, svetimkūnių ląstelėmis, vėžiniais augliais, cholesterolio sankaupomis ir t.t. Pvz. žmogaus organizme yra ląstelės „žudikės“, kurios naikina vėžinių ir infekcinių virusų ląsteles. Sveiko žmogaus organizme jų norma 150-200. Tačiau tyrimo rezultatai JAV ir Rusijoje parodė, kad statistinis vidurkis sudaro tik 30-50. Tai 4-5 kartus mažiau! Tad ar verta stebėtis vėžio ir įvairių infekcijų paplitimu?

Kai mūsų organizmas pirmą kartą susiduria su infekcija, su kuria iki tol nebuvo susidūręs, mūsų imuninė sistema veikia taip: pirmiausia atpažįsta, jog tai yra svetimkūnis, kuris kelia pavojų organizmo sveikatai ir tada jį sunaikina. Šis procesas trunka nuo 10 iki 14 d. Praėjus šiam laikotarpiui mūsų imuninė  sistema įsimena pažeidėja, tad pakartotino šio viruso užpuolimo  mes jau nebepastebėsime, mat taip greitai sureaguos mūsų apsaugos sistema ir jį sunaikins. Pvz. vaikystėje persirgus vėjaraupiais mes jau jais nesusirgsime iki gyvenimo pabaigos, tai reiškia, kad imuninė informacija saugoma ilgus metus čiobrialiaukėje (lot. Thymus), imuninės atminties ląstelėse.

Netrukus mokslininkai  išsiaiškino, kad TRANSFER FACTOR yra vienodas tiek žmogaus, tiek visų stuburinių gyvūnų, o tai reiškia, kad visai nebūtina jų imti iš žmogaus. Didžiausias transfer factor kiekis yra PRIEŠPIENYJE ir kiaušinio trynyje (krekenose). Jau tūkstančius metų žmonės vartoja šiuos produktus.1949 m. Dr. H. Sherwood Lawrence nustatė, kad imuninė informacija gali būti perduodama iš vieno organizmo į kitą, įvedant baltųjų kūnelių (leukocitų) ekstraktą, kuriame yra molekulės su recipiento imunine patirtimi. Šios, ypatingai mažo dydžio molekulės (svoris 5 kilodaltonai, susideda iš 44 amino  rūgščių) buvo pavadintos TRANSFER FACTOR (perdavimo faktoriumi).                     

Nuo 1949 m. buvo publikuota daugiau nei 3500 mokslinių darbų apie transfer factor ir įvyko 11 tarptautinių simpoziumų šia tema. Stuburinių naujagimiai turi įgimtą imunitetą, bet neturi įgyto, tad gali žūti anksčiau, nei jį įgis. Tačiau motina šią imuninę patirtį jau yra sukaupusi!  Gamta veikia paprastai ir išmintingai – motinos imuninė patirtis jau įrašyta transfer factor molekulėse, informacija yra įrašoma ir saugoma kaip bibliotekoje,  tad visa tai yra perduodama iš karto po gimimo motinos priešpienio dėka – maitinant naujagimį krūtimi. Kai gimstame, mes privalome gauti imuninę informaciją, kuri susidaro iš dviejų failų – savo (naujagimio įgimtos) ir mamos (įgautos).  Buvo laikotarpis, kai mamoms vaikus atnešdavo maitinti tik trečią dieną po gimdymo, mat buvo galvojama, jog priešpienis yra kenksmingas. Praktiškai daugelis suaugusių žmonių negavo jiems reikalingos imuninės informacijos ir nuo pat gimimo jau turi deformuotą ir neteisingai užprogramuotą imuninę sistemą.

Transfer factor susideda iš trijų frakcijų:

1.     Induktoriai - moko imuninę sistemą formuoti greitai reaguoti į organizmo priešą.

2.     Supresoriai – ramina imuniteto reakciją po imuninės atakos, taip neleidžia vystytis autoimuniniams procesams!

3.     Reprezentacinis antigenas – apmoko imunitetą atskirti bei atpažinti svetimkūnį, besislepiantį nuo imuninės priežiūros ir neleidžia pulti nepavojingų žmogaus organizmą papuolusių medžiagų ir sveikų ląstelių.

Tai reiškia, jei mes paimsime kokybiškus transfer factor iš ypatingai sveikų stuburinių gyvūnų, kurių, skirtingai nei žmonių nebuvo pertraukas genetinis imunininis informacijos perdavimas iš kartos į kartą, ir galėsime keletą mėnesių visa tai duoti žmonėms.

Metodas buvo išrastas senai, bet preparatas nebuvo prieinamas daugeliui žmonių dėl didelės kainos. Jau daugelį metų pagal poreikį labai turtingiems ligoniams iš didelio kiekio donorinio kraujo, naudojant brangiai kainuojančią technologiją, yra gaminamas injekcinis preparatas – leikonormas (kurio pagrindas yra tie patys transfer factor). Ampulės kaina – 400 eurų.  Gydymo kursas kainuoja 4-6 tūkst. eurų.  Rezultatai puikūs, bet dėl gydymo kainos šie vaistai prieinami tik labai turtingiems ligoniams.

1989 m. buvo užpatentuota technologija išgaunanti visiškai švarius transfer factor iš priešpienio, o 2004 m. iš kiaušinio trynio. Metodo esmė – ultramolekulinė filtracija  - itin mažos transfer facto molekulės atskiriamos nuo stambių baltyminių molekulių, iššaukiančių alergiją. Transfer factor koncentracija tokiu būdu išgautame ekstrakte yra 50 kartų didesnė nei tik sausame priešpienyje. Keletą metų patentas buvo neišnaudojamas, kol apie jį nesužinojo maisto papildų specialistas Deividas Lisonbi (JAV), kuris iš karto įvertino šio atradimo svarbą. TAI, KĄ GALĖJO SAU LEISTI TIK VIENETAI, GALIMA BUVO PADARYTI PRIEINAMĄ MILIJONAMS ŽMONIŲ. Jis įkūrė kompaniją 4Life Research, kurios šūkiu tapo:

PRISTATYKIME TRANSFER FACTOR‘IŲ PASAULIUI! 

Pasisekimas buvo stulbinantis: per 5 darbo metus tik su vienu (bet tai kokiu!) produktu kompanijos veikla apėmė daugiau kaip 70 pasaulio šalių.

Rusijoje, kaip ir visame pasaulyje medicina BAMP (biologiškai aktyvius maisto papildus) vertina skeptiškai, pripažindami jų poveikį tik kaip pagalbinį. Tačiau netgi labai trumpi klinikiniai atlikti naudojant minimalias transfer factor dozes, davė tokius rezultatus, jog įvyko neįtikėtinas dalykas: Rusijos Federacijos Sveikatos ministerijos patvirtino amerikiečių gamybos maisto papildą bei nukreipė gydytojams specialų metodinį laišką, kuriame rekomenduojama naudoti transfer factor šalia tradicinio gydymo. Produktas eilę metų taip pat yra įrašytas į PDR (Amerikos praktikuojančių gydytojų vaistų ir papildų žinynas). 

Reikėtų pažymėti, jeigu organizmas turi įsisenėjusių problemų, chroniškų infekcijų, pavyzdžiui kurios daugelį metų „tyliai tupi“, vildamosi, kad apie jas neprisimins; pradėjus vartoti transfer factor imuninė sistema tarytum „prabunda, praregi“ ir pradeda „įvedinėti tvarką“. Tai reiškia ne kaip ligos paūmėjimą, o kaip reikšmingą imuniteto suaktyvėjimą ligai pašalinti. Transfer factor vartojamas pagal užsienio šalių praktiką, laikantis vartojimo rekomendacijų ženkliai pagerina ne tik imuniteto sveikatą, bet ir viso organizmo savijautą.  Esant giluminės iškreiptos imuninės sistemos atsatymui  rekomenduojama vartoti pagal tam tikras formules.

Visiems sveikiems – 4Life produkciją rekomenduojama vartoti profilaktiškai, kad padėti imunitetui kovoti su kasdieniniais anksčiau paminėtais organizmo priešais – toksinais, laisvaisiais radikalais, virusais, stresu ir t.t. Tai šių dienų „ įprastas gyvenimas“... 

4Life siūlo įsigyti natūralios kilmės sertifikuotus produktus su transfer factor imunitetui:

http://www.su4life.lt/produktai/

Taip pat yra visa eilė natūralios kilmės produktų su transfer factor kitoms organizmo sistemoms paremti.

4Life produkciją gali pasirinktinai vartoti visi – tiek profilaktiškai, tiek esant sveikatos sutrikimams, prie traumų, keliaujant, daug mokantis, turint didesnius fizinius krūvius, sportuojant, siekiant sumažinti svorį, norint išsaugoti sveikatą