Calivita klubo nariams nuolaida - 25%! Registracija nemokama! Prašome užpildyti pateiktą formą ir naudodamiesi žemiau pateikta užsakymo instrukcija atlikite prekių pirkimą internetu į Jūsų nurodytą šalį ir adresą. Užsakymas ateina per 4-6 darbo dienas. 

1 - UŽSIREGISTRUOKITE IR PIRKITE GAMINTOJO KAINA - REGISTRACIJA ČIA2 - Kaip daryti užsakymą INSTRUKCIJA ČIA  Daugiau sužinoti apie produkciją ČIA

 • Jei pageidaujate sustiprinti Paraprotex poveikį, kartu vartokite produktus imunitetui su transfer factor ir kitoms organizmo sistemoms ČIA
 • Jei pageidaujate gauti individualią sveikatinimosi konsultaciją, skambinkite telefonu 864744460.

Paraprotex - puikus būdas išvalyti organizmą nuo parazitų!

Antiparazitinė programa PARAPROTEX - įsigykite tiesiogiai iš gamintojo 

Unikalios sudėties, plataus poveikio spektro preparatas, kurio aktyvūs ingredientai susideda iš plačiai naudojamų komponentų – greipfrutų sėklų aliejaus, česnako, graikinių riešutų, gvazdikėlių, o taip pat jau daug šimtmečių medicinoje naudojamos žolelių – rangūno vaisiaus, miros, raugerškio, Pau d‘Arko (tabebuja, tachibo medis, purpurinis lapačo) medžio žievės.

Kam skirtas preparatas?

 • Padeda organizmui kovoti su bakterijomis, virusais, grybeliu ar kitomis aktyviomis infekcijomis.
 • Sustiprina imuninę sistemą, palaiko sveiką žarnyno mikroflorą.
 • Padeda organizmui kovoti su virškinimo problemomis, normalizuoti žarnyno funkciją.
 • Vartojamas laikantis detoksikacijos dietos.
 • Vartojamas laikantis „Candida” dietos, bei norint papildyti savo mitybos racioną.
Kodėl „CaliVita Paraprotex”?
 • Pagaminta iš dešimties augalinės kilmės komponentų, tradicinėje medicinoje naudojamų jau kelis tūkstančius metų.
 • Platus poveikio spektras.
 • Nedaro žalos gerosioms žarnyno bakterijoms.


ParaProteX pašalina ligos pirminę priežastį: produktas naikina bakterijas, grybelius, virusus, nuodijančius ląsteles savo toksinais, ir kurie pažeisdami organizmo homeostazę (balansą), sukelia daugybę susirgimų. Organizmo valymas bei imuninės sistemos stiprinimas – tai svarbiausia, ką mes galime padaryti savo organizmo labui, neleisdami parazitams jo užkrėsti.
Žmonės, kurie vartojo ParaProteX, laiko šį produktą efektyviausia priemone kovojant su parazitais. Daugelis gydytojų prieš pradedant gydyti pačią ligą, skiria apvalymo kursą ParaProteX pagalba. Šis produktas sėkmingai vartojamas vaikų nuo 1 metų kovoje su žarnyno parazitais.
Labai didelis ParaProteX privalumas – platus poveikio parazitams spektras. Dažnai gydytojai klysta, skirdami gydymą tik nuo vienos parazitų rūšies. Bet visi parazitai konkuruoja vienas su kitu, ir vienai rūšiai žuvus, kitos dažniausiai labiau patogeninės rūšys užpildo laisvą vietą, o žuvusiųjų kūnai maitina grybelius.
Pavyzdžiui, trichomonos praryja ne tik žmogaus ląsteles, bet ir lydinčius mikroorganizmus: honokokus, chlamidijas, mikoplazmą, ureaplazmą, citomegalovirusą ir kitus, todėl trichomonoms žuvus dažnai susergama kitomis ligomis, arba atsinaujina ką tik gydyta infekcija.
Todėl parazitus reikia naikinti iš karto, aprėpiant maksimalų rūšių skaičių, ir šiuo atveju ParaProteX neturi sau lygių. Jis labai plačiai slopina ir naikina parazitus – nuo pirmuonių, virusų iki kirmėlių ir parazituojančių erkių, iš viso virš 1000 įvairių parazitų rūšių. 

 • Rangūno vaisius (rangūno vynuogės). Augantis Indijoje augalas. Iš šio augalo lapų gaminas tepalas. Netradicinėje medicinoje rangūnas naudojamas kaip antivirusinė ir antihelmintinė priemonė.
 • Citvaro sėkla. Citvaro sėkla pirmausiai naudojama kaip antihelmintinė priemonė. Kadangi šią sėklą sėkmingai naudoja prieš helmintus, ją labai dažnai panaudoja išvarant apvaliąsias kirmėles, ypatingai pas vaikus.
 • Pau d‘Arko (tabebuja, tachibo medis, purpurinis lapačo). Tabebujos žievės vidinis sluoksnis naudojamas kaip vaistas. Pau d‘Arko žievė yra efektyvi kovojant su virusinėmis infekcijomis, parazitais ir visų tipų vėžiu. Ji kovoja su uždegimais, bakterijomis, parazitais, maliarija, grybeliais, stiprina imunitetą.
 • Barbarisas. Turi dezinfekuojančių savybių.
 • Mira. Stirpina imuninę sistemą, apsaugo kepenis nuo toksinų ir skatina normalią jų veiklą. Augalas turi daug kalio, natrio, silicio, cinko ir chloro, kurie valo organizmą nuo toksinų.
 • Gvazdikėlių aliejus. Gvazdikėlių aktyvi medžiaga – eugenolis – galingas antioksidantas ir stipraus poveikio priemonė nuo parazitų.
 • Česnakas. Turi daug vitaminų ir mineralų, naudingų organizmui. Netradicinėje medicinoje naudojamas kovoje su žarnyno parazitais.
 • Juodasis riešutas. Riešuto žalias kevalas turi jodo, kuris turi antiseptinių savybių. Jis naikina parazitus – apvalias, juostines, cilindro ir žiedo formos kirmėles. Taip pat jis efektyviai kovoja su herpiu, furunkulioze ir egzema.
 • Graikiškojo riešuto aliejus. Graikiškasis riešutas savo sudėtyje turi juglono, veikiančio kaip antiparazitinė priemonė. Graikiškojo riešuto aliejus preparatui ParaProteX suteikia puikų sinerginį efektą.
 • Greipfruto sėklos. Jos yra stipri antiseptinė priemonė. Nenaikina natūralios organizmo terpės. Taip pat puikiai „sugyvena“ su naudingomis žarnyno bakterijomis.
 • ParaProteX efektyviai kovoja su daugiau nei 800 parazitų rūšių – helmintų, bakterijų, grybelių, virusų ir pirmuonių. Dėka savo sudedamųjų dalių šis produktas stimuliuojančiai veikia virškinimą ir gali tarnauti kaip puiki detoksikuojanti priemonė.
Ar žinojote?

Pau d’Arco medžio (arba kitaip – skruzdžių medžio) žievė nedaro neigiamo poveikio gerosioms žarnyno bakterijomis, o tai kartu stabdo ir blogųjų bakterijų atsiradimą bei dauginimąsi. 

Paraprotex ingridientai:

 • Rangūno vaisius - 150 mg
 • Vaistinės balandos milteliai - 100 mg
 • Mira - 50 mg
 • Pau d‘Arko (tabebuja, tachibo medis, purpurinis lapačo) ekstraktas (4:1) - 50 mg
 • Raugerškio ekstraktas (standartiškai - 6% alkaloidų) - 50 mg
 • Gvazdikėlių aliejus - 50 mg
 • Graikinių riešutų aliejus - 37.5 mg
 • Juodųjų graikinių riešutų milteliai - 37.5 mg
 • Greipfrutų sėklų ekstraktas - 25 mg
 • Česnakų milteliai - 12.5 mg
 

ParaProteX – universali priemonė parazitams naikinti.

ParaProteXTM – tai natūralus kompleksas parazitams naikinti, susidedantis iš 10 skirtingų augalinės kilmės komponentų, turinčių antiseptinių ir gydomųjų savybių.
Preparato komponentai veikia sinergiškai, valydami organizmą nuo paprastųjų parazitų, virusų, bakterijų, grybelių, toksinų ir kirmėlių. ParaProteX šalina iš vidinių organų riebalų perteklių, jis turi vitaminų, fermentų ir mineralinių medžiagų.
Paraprotex taip pat padeda esant vidurių užkietėjimui bei skrandžio nevirškinimui, palengvina arba net pašalina meteorizmą ir rūgimo dispeptinius sutrikimus.
Preparato sudėtis buvo kuriama vadovaujant medicinos mokslų daktarei, profesorei Valerijai Sedlak-Vadoč, kuri yra CaliVita International Medicinos konsultacinės tarybos prezidentė.
Per savo 30 metų profesionalią veiklą profesorė Sedlak-Vadoč įgijo moklsinius laipsnius šiose srityse: vaistų biochemija (1978 m.), branduolinė medicina (1980 m.) ir klinikinė patofiziologija (1986 m.). Už klinikinius ir praktinius darbus šlapimo takų patologijos srityje 1986 metais jai buvo suteiktas medicinos mokslų daktarės laipsnis.
Profesorė Sedlak-Vadoč paskelbė 160 straipsnių bei mokslinių darbų; ji taip yra keturių vadovėlių ir medicinos monografijų bendraauotorė.
Kontraindikacijos: nėštumas, žindymo laikotarpis. Šiais laikotarpiais, neteisingai vartojant produktą, motinos kraujyje gali susikaupti toksinų, pakenksiančių kūdikio sveikatai perteklius.

Kaip vartoti Paraprotex, naudingas patarimas: 
Rekomenduojama profilaktiškai valyti organizmą du kartus metuose. Optimalus laikas: vasaris-kovas ir rugpjūtis-rugsėjis.

Paraprotex kaina - 41 Eur. (100 tabl.)

Pasekime parazitų, gyvenančių žmoguje, nusikaltimų pėdsakais:

1. Ligoniams, kurie serga onkologinėmis ligomis, labai trūksta silicio ir... jų organizmuose gyvena labai daug parazitų. Kirmėlių – 42% ir daugiau; grybelių – 35-50%! Visais 100% atvejų šie ligoniai turi reliktinių trichomonų! Daugelyje organų egzistuoja simbiozė: grybelis + trichomonos + chlamidijos.Kai atsiranda grybelis mycosis fungoides, auglio vystymasis įgauna piktybinį pobūdį.

2. Rimta liga (ypač - imunodeficitinė) prasideda nuo parazitų „šeimyninės rangos”: tėvas – grybelis; motina – trichomona; dukra – chlamidija; sūnus – gonokokas; giminaičiai: įvairūs grybeliai, kiti žiuželiniai, gardanelos, ureaplazmos. 

3. Draugai – stafilokokai, streptokokai. Pagalbiniai darbininkai – virusai. Motina trichomona ieško ir paruošia šeimai vietą. Tėvas grybelis ateina į jau paruoštą vietą. Jeigu tėvas ir motina negali susidoroti su ląstelėmis, jie su kraujo srautu surenka chlamidijas, gonokokus, kuriais maitinasi ir išnešioja juos po įvairius organus. Chlamidijos savo ruožtu įsileidžia į save virusus, kuriuos irgi išnešioja po organus. 

4. Piktybinis grybelis – tėvas stato, plečia “bustą”, užkariauja vis naujas erdves, stiprina struktūrą, o visi kiti užsiima maitinimusi (t.y. ryja tai, ko mums patiems itin reikia), dauginimusi ir išskiria tokios savo veiklos atliekas – toksinus. Šiomis atliekomis minta kiti mikroorganizmai – stafilokokai, streptokokai, kitų rūšių grybeliai, moliuskai, erkės, amebos, lamblijos ir kirmėlių lervos. Tėvas grybelis ir motina trichomona, keliaudami kraujagyslėmis ir limfagyslėmis, ieško vis naujų organų, kuriuose galėtų pratęsti giminę, ir šitaip formuoja metastazes.

5. Ši mikroorganizmų armija išskiria tiek nuodų, toksinų, atliekų ir jų pačių lavonų skleidžiamų nuodų, kad žmogaus organizmas nebegali egzistuoti. Jie naikina kūną, kraują, ir žmogus nusilpsta. Organizmas nebepriima maisto, prasideda pykinimai, vėmimai, organizmas žūsta nuo apnuodijimo – intoksikacijos. Mikroorganizmai nesensta, nuolat daugindamiesi jie atsinaujina, todėl nėra ko nė tikėtis, kad kada nors jie patys pradings arba žus.

Naujos kartos produktai imunitetui su informacine imuniteto molekule transfer factor

REGISTRACIJA Į SVEIKATINIMOSI RENGINIUS INTERNETU

Kaip išsivalyti organizmą nuo įvairių parazitų? Kaip padėti imunitetui kovoti su organizmo priešais? Kaip saugiai stiprinti kitas organizmo sistemas?

Viso organizmo testavimas naujos kartos technologijomis Life Expert PRO-FI

Užpidykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.Life Balance programos yra pagrįstos mokslininkų R. Raifo, R. Folio ir A.F. Kramerio. Mokslininkai savo tyrimuose teigė, kad kiekvienam organui būdinti skirtingi virpesiai. Nusilpusių organų virpesiai skiriasi nuo sveikų. Kiekvienas parazitas taip pat turi savo dažnį ir veikiant jį tuo pačiu dažniu gaunamas rezonansas, ko pasekoje parazitas žūsta. 

Biorezonansinės terapijos esmė yra išsiderinusius elektromagnetinius rezonansinius žmogaus virpesius įtakoti tinkamais, siekiant juos sinchronizuoti, normalizuoti, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Pasekoje praeina uždegiminiai procesai, geriau veikia vidaus organai ir organizmo funkcijos, vyksta detoksikacijos, virusų, bakterijų, grybelių, parazitų atsikratymo procesai, praeina ligos ir gerėja sveikata.

Krepšelis