MĖGSTATE DOVANAS? 

SUŽINOKITE, KODĖL VERTA SUDALYVAUTI LOJALUMO PROGRAMOJE 3 MĖNESIUS?

1.     Tapti Lojaliu klientu – užsakyti tris mėnesius iš eilės per Lojalumo programą.

2.     Užsakymas turėtų būti ne mažiau 125 LP, tai sudaro apie 3-4 produktus nuo 1 iki 18 mėnesio dienos per Lojalumo programą (reikia užsiregistruoti).

3.     Kartoti užsakymą 3 mėn. iš eilės.

 

Ką Jūs gausite iš 4Life?

1.     2 nemokamus produktus dovanų – skiria 4Life, antrą ir trečią mėnesį po vieną produktą (gautumėte su antru Lojalumo užsakymu).

2.     15% kreditų nuo Jūsų užsakymo pirmo ir antro užsakymo bendros taškų (LP) sumos. Šiuos kreditus galėsite panaudoti NEMOKAMIEMS PRODUKTAMS, kuriuos patys pasirinksite!

3.     VISO GAUTUMĖTE IŠ 4LIFE SU 3 MĖN. LOJALUMO PROGRAMA NET 3-4 PRODUKTUS

(su antru užsakymu po vieną produktą kas mėnesį, viso 2 dovanų iš 4life, o kitus produktus  pasirinktumėte iš sukauptų kreditų praėjus 60 d. nuo pirmo užsakymo).

4.     Ar esate pradedantysis 4Life vartotojas ar užsisakote pastoviai paprastu užsakymu – visuomet verta bent 3 mėn. būti Lojaliu klientu ir atsiimti savo 4Life dovanas!

5.     Jei pageidautumėte, Lojalumą galima tęsti, arba nutraukti, pranešus apie tai raštu 4Life kompanijai - iš Lietuvos rašyti į lithuania@4life.com


DĖMESIOPO PIRMO UŽSAKYMO TĄ PATĮ MĖNESĮ BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI Į LOJALUMO PROGRAMĄ KITAM MĖNESIUI! 

Kaip tai padaryti?

Savo 4Life kabinete (prisijungę su savo ID numeriu turite dešiniame viršutiniame kampe matyti savo vardą ir pavardę), toliau sekite rodyklėmis paveikslėlyje:


Daugiau informacijos https://4lifebasics.com/lt/paskatos/loyalty-program/  arba 864744460 (Rasa).

Krepšelis