Transfer factor 

Transferfaktorius - tai labai mažos baltyminės molekulės su gyvybiškai svarbia imunine informacija. Mokslinėje literatūroje šios mažo molekulinio svorio signalinės molekulės vadinamos polipeptidais, o plačiąja prasme šis pavadinimas dažniausiai naudojamas apibūdinant imunines daleles, esančias priešpenyje ir kiaušinio trynyje.

Transfer faktorius yra senovinė imuniteto bendravimo forma.  Ji yra tokia sena, kad aptinkama pačiose primityviausiose gyvybės formose. Kur tik yra imuninė sistema, ten yra ir transferfaktorius, kurį galime pavadinti bendravimo molekule imuninės sistemos viduje. 

Pirmomis svarbiomis gyvenimo dienomis žmonių ir kitų žinduolių motina perduoda gyvybiškai svarbią imuninę informaciją su pirmu naujagimiui skirtu patiekalu – priešpieniu – turinčiu Transferfaktoriaus molekules. Būdamos pirmu gamtos maisto papildu, šios peptidinės atminties molekulės perduoda imuninę patirtį naujagimiui ir paruošia jo imunitetą funkcionavimui šiame pasaulyje. 

Vitaminai ir mineralai aprūpina imuninę sistemą maistingomis medžiagomis, o Transfer faktoriai aprūpina informacija tam, kad imuninės ląstelės greičiau ir efektyviau atliktų savo darbą ir apsaugotų organizmą. Daugybė tyrimų atskleidė faktą, jog gamtoje yra gausu Transfer Factor molekulių.     

Per užpatentuotą filtravimo procesą, 4Life ekstraktuoja Transfer Factor iš karvės priešpienio ir vištos kiaušinio trynio – medžiagų, sudarančių pamatą Transfer Factor produktams.

Transferfatorius radikaliai skiriasi nuo kitų produktų. Vietoje vien jos maitinimo, Transfer faktoriai lavina imuninę sistemą, naudodamą molekules, kurias sutvėrė gamta, ir kurios padeda atpažinti, pateikti atsaką ir prisiminti nepageidaujamus pavojus.

Visų amžiaus grupių žmonės gali patirti gamtos pirmo maistinio papildo naudą, pasiskolindami imuninę patirtį iš šių dviejų gyvūnų stiprios imuninės sistemos. Valgant patiekalus iš karvės priešpienio ar kiaušinio trynio - jūsų organizmas gauna labai mažą kiekį transferfaktorių. 4Life produkcija su transfer faktoriais užtikrina tinkamą kiekį Jūsų kūno gerovei (pvz. produkte 4Life Transfer Factor Classic yra 600mg transfer factor molekulių, dienos rekomenduojama dozė suaugusiam).    

Kompanija 4Life labiausiai pažengė tyrinėjant Transfer factor naudą. Be jokios abejonės ši mokslinė inovacija tęsiasi ir toliau.

Kodėl vos gimusiam kūdikiui toks svarbus yra motinos priešpienis? Todėl, kad motinos priešpienyje be kitų naudingų medžiagų yra svarbūs transfer factor peptidai, kurie skirti naujai gyvybei apsisaugoti nuo aplinkos poveikio ir palaikyti imunitetą. 

Transfer factor atradimo istorija 

1949-ųjų metų atradimas. JAV imunologas dr. H.Sherwood Lawrence atrado, kad imuninė informacija gali būti perduodama iš vieno organizmo kitam, įvedant organizmui baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) ekstrakto, kuriame yra molekulės su jose įrašyta imunine patirtimi. Šios ypatingai mažo dydžio molekulės (jų svoris 5 kilodaltonai, susideda iš 44 amino rūgščių, žiūr. pav.) buvo pavadintos TRANSFER FACTOR (perdavimo faktoriumi).  Nuo šio atradimo momento prasidėjo ilgos ir išsamios studijos, į tyrimus įsitraukė mokslininkai iš daugiau negu 60 šalių. Publikuota daugiau nei 3500 mokslinių darbų, tyrimams išleista per 40 mln. USD.  

Kai JAV maisto papildų specialistas David Lisonbee susirūpino savo sveikatos būkle ir ėmė ieškoti efektyvios ir natūralios paramos, jis išbandė nemažai natūralių sveikatinimo produktų, bet jais nusivylė, buvo nepatenkintas jų poveikiu. Savo atkaklių ieškojimų dėka, David Lisonbee rado labai įdomios ir naudingos informacijos apie Niujorko Universiteto tyrėjo imunologo dr. H. Sherwood Lawrence dar 1949 m. išrastus Transfer Factorius. David Lisonbee  intuityviai suvokė šio išradimo svarbą, o edukacines molekules  Transfer Factor  pavadinimu - įvertino kaip imuninės sistemos ir sveikatos palaikymo pagrindą. 1980 m. buvo nustatyta, kad Transfer Faktoriai žmogaus kraujyje ir priešpienyje yra visiškai vienodi, kaip ir bet kurio žinduolio. Mokslo ir technologijų pažanga leido iš priešpienio išgauti įvairius komponentus, tame tarpe ir Transfer Faktorius, kaip atskiras molekules.  Tyrimai leido suvokti, kad jeigu Transfer Factor yra vienodi  gyvūnų, paukščių  ir žmogaus,
vadinasi, kad visai nebūtina jį gaminti iš žmogaus kraujo. O tai buvo fantastiškai brangu. 

1989 m. JAV buvo užpatentuota technologija, išgaunanti visiškai švarias Transfer Factor molekules iš karvės priešpienio. 

Metodo esmė – ultramolekulinė filtracija – šios itin mažos molekulės atskiriamos nuo stambių baltyminių molekulių, iššaukiančių alergiją. Tokiu būdu Transfer factor molekulių koncentracija išgautame ekstrakte yra per 50 kartų didesnė nei sausame priešpienyje (krekenose).  
1996 m. David Lisonbee su žmona Bianca įkūrė kompaniją "4Life Research". Nuo to laiko - kompanijos misija tapo pagalba žmonėms norintiems gyventi pilnavertiškesnį ir sveikesnį gyvenimą.  "Kartu, kuriant žmones..." (Together, building people) - toks buvo kompanijos šūkis pasauliui, ir nuo to laiko kompanija rūpinasi viso pasaulio žmonių sveikata. 1996 m. 4Life  gavo patentą/licenciją gaminti transferfaktorius . Tiesiog stebuklingos šių mikro molekulių savybės, reguliuojančios imuninės sistemos veiklą, pakerėjo David`ą ir Biancą. Jie įžvelgė jose didžiulį potencialą ir galimybes Transfer Factor naudoti žmonių sveikatai. David`as nusprendė įdiegti naujausius mokslinius pasiekimus į tinklinį marketingą, kurį jis gerai išmanė.  

Moksliniams tyrimams kompanijoje 4Life vadovauja ir įgyvendina mokslinių projektų vadovas Daktaras J. Hennen ir Vice Prezidentas K. MacCosland, kurie turi didžiulę mokslinę patirti kuriant maisto papildus ir medikamentus.  Transfer Faktoriai vieni iš naujausių pasiekimų mitybos mokslo srityje. Šių produktų  pagrindiniai elementai yra transfer faktoriai. Transfer Faktoriai yra efektyvūs, patogūs vartojimui ir nėra medikamentai. Jie veikia visą organizmą. Dėka mažo molekulinio svorio jie lengvai patenka į kraujotaką ir prasiskverbia į visus žmogaus organus. Kasdien mūsų organizme žūva dalis imuninių ląstelių ir jos pakeičiamos naujomis. Naujoms ląstelėms būtinas imuninis „suderinimas“, kurį ir atlieka būtent Transfer Faktoriai – tai gyvybiškai reikalingos ląstelės imuninės sistemos palaikymui ir organizmo apsaugai nuo daugelio kenksmingų faktorių. 2002 m. "4Life Research" kompanijos mokslininkai užpatentavo išrastą technologiją, leidžiančią išgauti Transfer Factor (nanotechnologija) iš vištos kiaušinio trynio. Išaiškinta, kad paukščiai taip pat Tranfer Factor dėka perduoda imuninę informaciją savo palikuonims. Tik aukščiausios kokybės produktai yra pagrindinė kompanijos veiklos kryptis. Svarbu paminėti, kad kompanija turi savo tyrimų ir plėtros padalinį, kuriame dirba ir kuriam vadovauja ir tyrimus įgyvendina didžiulę mokslinę patirtį kuriant medikamentus ir maisto papildus turintys gydytojai, mokslininkai ir tyrėjai. "4Life Research" kompanija sukūrė Transferceutical™ mokslą, kuris apima technologinius tyrimus, nuolatinį atnaujinimą produktų, kurie moko imunines ląsteles, palaikančias visą organizmo  imuninę sistemą, gebėjimo atpažinti, reaguoti ir įsiminti galimas grėsmes ir potencialius mūsų organizmo priešus. Šis mokymas vertingas tuo, kad suteikia organizmui papildomą galimybę būti stipresniam ir sveikesniam. Krepšelis