Daugiau kaip prieš 15 metų 4Life susidūrė su įspūdingu moksliniu atradimu –transfer faktor (perdavimo faktoriais) ir Įsitikino, kiek daug yra galimybių naudoti transfer factor mityboje, ir ėmėme domėtis dar labiau. 4Life suvokė, kad šiomis žiniomis dalytis su kitais galėsime visą gyvenimą. Padedami savo išskirtinės mokslinių tyrimų ir plėtros komandos bei puikios sveikatos mokslų patarėjų tarybos, šį atradimą pavertė neprilygstamais revoliucinio pažangumo maisto papildais „4Life Transfer Factor®“. 4Life rezultatai sutvirtino „4Life“ pozicijas visame pasaulyje ir tapo tolesnių „Transfer FactorTM“ tyrimų paskata. Kad ir kokio amžiaus būtumėte, kad ir kurioje pasaulio vietoje gyventumėte, 4Life gali pasiūlyti saugų ir veiksmingą Transfer Factor produktą būtent jums. Kviečiame išbandyti „4Life Transfer Factor“ ir įsitikinti, kokia gera gali būti savijauta. Esame visiškai tikri, kad „4Life“ produktai, patobulinti įvairiais būtent jūsų odai prižiūrėti ar savijautai gerinti pritaikytais priedais, taps kasdieniais jūsų kelio į sveikatingumą orientyrais.

"4Life Transfer Factor®" mokslas

"4Life Transfer Factor" mokslas apima mokslinius tyrimus, technologiją, produktų inovaciją siekiant pagerinti bendrąją Jūsų savijautą. "4Life Transfer Factor" sudarytas iš trijų unikalių šaltinių, kurių kiekvienas užtikrina puikią savijautą.

TRI-FACTOR - išskirtinis junginys 4Life Tri-Factor Formula - tikra sveikatingumo revoliucija. „Tri-Factor“ grupės produktų sudėtis yra parinkta būtent taip, kad paskatintų pačią geriausią jūsų savijautą.

 4Life medžiagų junginiai

Remdamasi mokslinių tyrimų rezultatais „4Life“ sukūrė įvairius medžiagų junginius, pritaikytus konkrečių žmonių sveikatingumo poreikiams.

  • Transfer Factor XFTM -  Transfer faktoriai, gauti iš karvių krekenų (priešpienio).
  • Transfer Factor E-XFTM - Transfer faktoriai, gauti iš karvių krekenų (priešpienio), ir perdavimo faktoriai, gauti iš kiaušinių trynių.
  • Targeted Transfer Factor Transfer faktorių junginys pritaikytas konkretiems sveikatingumo poreikiams.
  • Tri-FactorTM Formula - šio junginio „Transfer Factor E-XF“ veikimas pagerintas kitomis karvių krekenų (priešpienio) medžiagomis.
 Produktų plėtra

"4Life" Tyrimų ir plėtros komanda atsidavusiai dirba kurdama produktus, kurie palaikytų bendrą savijautą ir tuo pat metu užtikrina aukščiausius kokybės ir testavimo standartus. "4Life" siūlo įvairias produkto formas, įskaitant kapsules, kramtomas tabletes, sulčių gėrimus, miltelius, išviršinio naudojimo produktus. 


4Life atstovų komanda

Led prezidentas ir vykdantysis direktorius Steve TEW, 4Life vykdomoji komanda siūlo metų vertingos patirties sveikatos ir sveikatingumo pramonės, sąžiningas ir etikos vadovavimo ir įsipareigojimo teikti jums su aukščiausios kokybės 4Life produktus, kurie lengvai dalintis ir džiaugtis žmonių visur.

Patentai

"4Life“ yra įregistravusi gausybę JAV patentų, bendrovei taip pat priklauso 36 tarptautinių patentų, dar dešimtys laukia patvirtinimo. "4Life" atlieka ne mažiau 20 analitinių testų prieš pristatant produktą prekybai. Šie išsamūs testai užtikrina, kad būtų įvertinta ir užfiksuota kiekviena specifikacija siekiant palaikyti produkto kokybę viso jo galiojimo ciklo metu. Tam, kad būtų įmanoma sertifikuoti šiuos "4Life Transfer Factor" produktus, "4Life" investavo virš milijono dolerių moderniausiai laboratorinei įrangai ir įsteigė vieną moderniausių analitinių laboratorijų tiesioginių pardavimų verslo srityje.

Akademinės asociacijos

"4Life Research®" užtikrina savo produktų efektyvumą bendradarbiaudama su akademinėmis asociacijomis, publikuodama mokslinius straipsnius, atlikdama mokslinius tyrimus. "4Life" taip pat turi partnerystės sutartį su Misūrio universitetu, kur atliekamas visiškai randomizuotas, placebo kontroliuojamas 30-ies dienų efektyvumo tyrimas su "4Life Transfer Factor Renuvo®".Bendradarbiavimas su mokslinėmis institucijomis apima bendradarbiavimą Molekuline ir taikomųjų mokslų laboratorija (MASL), kuri yra Auburno Universiteto švietimo kolegijos mokyklos dalis.

Sertifikuota "4Life Transfer Factor®" garantija užtikrina identitetą, grynumą, stiprumą ir sudėtį kiekviename "4Life Transfer Factor" produkte, kurį vartojate.Kompanijos samdomą Tyrimų ir plėtros komandą sudaro gydytojai ir mokslininkai, kurie užtikrina, kad "4Life" visada būtų mokslinių pasiekimų priešakyje.
Papildomai, mūsų Sveikatos mokslų konsultacinė valdyba (angl. "Health Sciences Advisory Board", HSAB) padeda kuriant naujus produktus ir atliekant tolimesnius tyrimus su 4Life Transfer Factor  mokslu.

Krepšelis