„4Life“ tiki, kad, dirbdami drauge, padedame žmonėms mėgautis sveiku ir teikiančiu pasitenkinimą gyvenimu. Norime, kad jaustumėtės gerai, nes bendradarbiaujate su kompanija, kurioje galima ne tik užsitikrinti sėkmę sau, bet ir padėti jos siekti kitiems. Iš organizacijos Better Business Bureau (BBB) „4Life“ gavo įvertinimą „A+“, ji sulaukė American Business Awards (vienos iš žymiausių JAV verslo apdovanojimų programų) pripažinimo už produktų vystymą bei rinkodarą, ši kompanija taip pat daug kartų pateko į sąrašą The Direct Selling News Global 100. Nuo pat 1998-ųjų tobuliname sertifikuotus 4Life Transfer Factor produktus, skatiname platintojų sėkmę ir dalyvaujame labdaros viso pasaulio bendruomenėms projektuose.

"4Life" galimybės -
Jūsų kelias į neribotą laisvę!

Ar pavargote dirbti kam nors kitam? Tada pats laikas pagalvoti apie savo naują ateitį! Būdami "4Life" distributoriumi galėsite jau šiandien dirbti, o uždirbti jau rytoj. Be to, turėsite galimybę laimėti prabangias atostogas su visomis padengtomis išlaidomis ir tūkstančius dolerių prizus grynaisiais! "4Life" siūlo išskirtines verslo galimybes su aukščiausio lygio pagalba, vertingomis priemonėmis ir ištekliais, įskaitant regioninius susitikimus ir tarptautines parodas.

Kompensacijos planas
Išsilaisvinkite nuo apribojimų

"4Life" yra viena lyderiaujančių tiesioginės prekybos kompanijų ir mūsų "Life Rewards Plan™" planas susijęs su vienomis didžiausių išmokų šioje pramonės srityje. 4Life moka visiems - ir kas dirba pilną laiką, ir tiems, kas nori papildomų pajamų. Distributoriai gali užsidirbti kasmėnesinius komisinius, įvairius neribotai galiojančius bonusus, "Power Pool" mokėjimus ir prabangias "Great Escape" keliones į egzotiškas pasaulio vietas nemokamai dviems!


Pripažinimas
Tai mūsų būdas pasakyti ačiū!

Būdami "4Life" distributoriais galėsite mėgautis nuolatiniu pripažinimu ir padėka už savo pasiekimus. Nuo prabangių kelionių į egzotiškas pasaulio vietas iki tiesioginių pripažinimo renginių mūsų tarptautinėse konvencijose.

Jūs mėgausitės dėkinga karjera, kuri suteiks galimybę turėti fenomenalią pagalbą sveikatai ir finansinę laisvę...siūlant puikų produktą kitiems! Pradėkite savo verslą namuose šiandien, o jau sekančią dieną galėsite pasinaudoti apmokėjimu už darbą!

4Life suteikia tavo svajonėms sparnus!

4Life dėka Jūs pagaliau galite turėti tai, apie ką svajojate – ne tik geresnę savijautą, bet ir visapusišką įvertinimą už pastangas, vystant 4Life verslą. 

Kodėl 4Life verslas yra išskirtinis ir ženkliai pranoksta šių dienų MLM veslo pasiūlymus?

Pirma, 4Life produkcija su transfer factor yra neatkartojama, nes 4Life yra vienintelė kompanija su unikaliu peptidu transfer factor, todėl 4Life neturi konkurentųAntra, puikus marketingo planas leidžia gauti solidžias pajamas – net 64 proc.Čia yra net 25% x 5 išmokos, kurios pranoksta bet kokias kitas4Life kompanija yra distributorius gerbianti kompanija – už aktyvią veiklą Jūs gausite NEMOKAMA keliones net 2 asmenims (viskas įskaičiuota!) į egzotiškiausias pasaulio vietas. Per pastaruosius metus 4Life distributoriai keliauja į tokius kraštus, kaip Amerika, Japonija, Indonezija, Europa, Kinija, Afrika... Taigi, su 4Life pakilti galima tikrai aukštai, virš savo svajonių išsipildymo. Pasirinkite 4Life jau šiandien!

4Life Research kompanijos sėkmės paslaptis – tai aukščiausios kokybės kasdieninio vartojimo produktai iš natūralių medžiagų ir išskirtinis verslo modelis leidžiantis žmonėms jungtis į 4Life komandą  iš viso pasaulio, kuriant savo asmeninį verslą su mažiausiom investicijom. Kaip pradėti kurti verslą su 4Life - SUSISIEKIME 

Mokslas

Kaip trampliną į geresnę gyvenimo kokybę ir didesnį sveikatingumą 4Life  siūlo ištisą „4Life Transfer Factor“ produktų gamą.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „4life sains“

Sėkmė

4Life žmonėms suteikia puikią galimybę siekti savo tikslų bei finansinės laisvės – kaip tik tam skirtos PASKATINAMOSIOS programos .

Tarnavimas

Kurti gyvenimą, stiprinti bendruomenes ir šeimas ir visame pasaulyje 4Life padeda per humanitarinę veiklą, kurią vykdo „Foundation 4Life“.


Krepšelis