PRO-TF baltymas pateko į 2016 m. SupplySide redaktoriaus pasirinkimo FINALININKUS! http://www.su4life.lt/produktai/params/category/67966/item/226579/
Organizacija Informa Exhibitions įvardijo PRO-TF kaip vieną iš 2016 m.  SupplySide plataus vartojimo prekių redaktoriaus pasirinkimo konkurso finalininkų tarp sporto mitybos produktų. Finalininkus iš daugiau nei 300 įregistruotų dalyvių atrinko Supply Sideredaktorių  komanda. Komanda pasirinko PRO-TF dėl to, kad šis produktas yra išskirtinis dėl „pasiekimų susijusių su naujovėmis ir poveikio rinkai“. 
4Life prezidento ir generalinio direktoriaus Steve Tew komentaras: „SupplySide West – tai viena iš svarbiausių mitybos papildų pramonės parodų. Šis pripažinimas iš redaktorių komandos – tai didžiulė garbė mums."
Jau daugiau nei 20 metų SupplySide yra vienas iš žinomiausių mokomųjų forumų per visą pasaulį. Ši organizacija suteikia profesionalams svarbių žinių apie mitybos papildų, maisto, gėrimų, kūno priežiūros bei kosmetikos gaminių rinkas.


Informa Health & Nutrition Network turinio viceprezidentės Heather Granato komentaras: „Vertindama šimtus produktų mūsų komanda atrinko tuos, kurie pasižymi unikaliu pozicionavimu ir neprilygstamu gamintojo gebėjimu atitikti klientų lūkesčius.“


Bendrovę 4Life David ir Bianca Lisonbee įkūrė 1998 m. Šiandien ši bendrovė, gaminanti ir tiesiogiai prekiaujanti baltyminiais papildais, yra viena iš rinkos lyderių visame pasaulyje. 
„Tarp unikalių pasiūlymų, kuriais galime didžiuotis, – nuolatinės investicijos į mokslinius tyrimus bei plėtrą, kokybės kontrolės protokolus ir griežtą gamybos procesą“, – sako bendrovės mokslo direktorius dr. David Vollmer. „Nepaprastai malonu žinoti, kad mūsų susitelkimas į mokslą yra pripažįstamas.“

UNPA

"4Life" priklauso Jungtiniam natūralių produktų aljansui (angl. "United Natural Products Alliance") - tai tarptautinė asociacija, kurios siekis tiekti klientams natūralius ir sveikus produktus bei susijusią naudą ir patikimumą.

„Stevie®“ apdovanojimas už geriausią metų kampaniją

Amerikos verslo apdovanojimo ceremonijoje „4LifeTransform®“ ir PRO-TF® gavo „Stevie“ statulėlę už geriausią metų kampaniją, skirtą turiniui su prekės ženklu.

PRO-TF baltymas pateko į 2016 m. SupplySide redaktoriaus pasirinkimo FINALININKUS!22/08/2016

Organizacija Informa Exhibitions įvardijo PRO-TF kaip vieną iš 2016 m
 SupplySide plataus vartojimo prekių redaktoriaus pasirinkimo konkurso finalininkų tarp sporto mitybos produktų. Finalininkus iš daugiau nei 300 įregistruotų dalyvių atrinko Supply Sideredaktorių  komanda. Komanda pasirinko PRO-TF dėl to, kad šis produktas yra išskirtinis dėl „pasiekimų susijusių su naujovėmis ir poveikio rinkai“.


4Life prezidento ir generalinio direktoriaus Steve Tew komentaras: „SupplySide West – tai viena iš svarbiausių mitybos papildų pramonės parodų. Šis pripažinimas iš redaktorių komandos – tai didžiulė garbė mums. Sveikinu visus 
4Life darbuotojus ir nepriklausomus platintojus.“
4Life komanda

"Team 4Life" komanda yra žinomų sportininkų grupė, kurie mėgaujasi "4Life" produktais ir naudoja juos kasdienėms treniruotėms.

Vienas iš žinomiausių informacijos apie tiesioginį pardavimą šaltinių – svetainė „Business for Home“ – bendrovės „4Life“ suteikiamas galimybes įvertino reitingu „Triple A“ (AAA+).

„Business For Home“ pagyrė „4Life“ už vieną iš pažangiausių cheminės analizės laboratorijų per visą tiesioginio pardavimo industriją. Taip pat buvo pabrėžta tai, jog gydytojai, mokslininkai ir tyrėjai iš viso pasaulio produktus tobulina toliau.

#

DSA apdovanojimas už rinkodarą

Bendrovė „4Life“ gavo asociacijos „Direct Selling Association“ (DSA) 2016 m. apdovanojimą už išskirtines rinkodaros bei pardavimo kampanijas. Apdovanojimas skirtas už PRO-TF® pristatymą rinkai ir prekės ženklą „4LifeTransform®“. Tai – vienas iš garbingiausių šios srities apdovanojimų.

Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2016 m. gegužės 18 d.). Bendrovės „4Life“ vadovai pranešė, kad jos pardavimo apimtis 2016 m. balandį buvo didžiausia per visus 18 veiklos metų.

0